ÖVRIGT / Diverse / Sypuff 15582010
nr 1558 2010
Sypuff
1950-tal. Diameter: 42 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:51:52
28/8 20:20:12
28 aug
Retro
Läs mer om Retro